Ügyvezetői asszisztens Albertirsára

Feladatok:

  • Ügyvezető napi munkájának támogatása
  • Programok, találkozók szervezése és nyomon követése
  • Vezetői naptár kezelése
  • Megbeszéléseken, értekezleteken történő részvétel, jegyzőkönyv készítése
  • Határidők, projektek figyelemmel kísérése
  • Adminisztratív feladatok elvégzése

Ideális jelölt, amennyiben az alábbi képességekkel, készségekkel rendelkezik:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett legalább 3 éves tapasztalat
  • Nyitott, dinamikus, határozott ugyanakkor megnyerő személyiség
  • Megbízhatóság, precizitás, diszkréció
  • Jó szervező és együttműködési készség
  • Kiváló kommunikáció írásban és szóban egyaránt
  • Microsoft Office programok emelt szintű ismerete (word, excell)
  • Internet teljes körű használata
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Gyors és gépírás

Előnyt jelent:

  • Önkormányzati szerveknél szerzett tapasztalat
  • Rugalmasság
  • Probléma felismerő és megoldó készség
  • Jó stressz tűrő képesség
  • Terhelhetőség
  • Önállóság a munkavégzésben

Amit kínálunk:

  • Dinamikus fiatalos csapatban történő munkavégzés
  • Változatos munkakör
  • Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye: Albertirsa