Operatív/termelési vezetőt keresünk

A munkakör célja:

  • A termelési folyamatok biztonságos működtetése a területi vezetői csapat összefogásával.
  • Telephelyeink folyamatos dokumentált ellenőrzése
  • Új területek beindítása tervektől megvalósításig.

Feladatok:

  • a cég termelési (főzési munkafolyamatok szervezése) tevékenységeinek irányítása az ügyvezető útmutatásai alapján
  • területi vezetői csapat irányítása, szakmai segítése, támogatása, koordinálása
  • főzőkonyhák működtetése (ellenőrzése) területi vezetőink segítségével
  • üzleti tervek kidolgozásában és új területek beindításában való aktív részvétel
  • kapcsolattartás intézményekkel, hatóságokkal, partnerekkel
  • társosztályokkal való szoros együttműködés

Csak olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik az alábbi elvárásoknak megfelelnek:

  • felsőfokú kereskedelmi vagy közgazdaságtani vagy vendéglátó ipari végzettség
  • hasonló pozícióban szerzett tapasztalat
  • konyhatechnológiában, főzésben szerzett tapasztalat
  • tulajdonosi szemléletmód
  • jó kommunikáció
  • rugalmasság
  • B kat. jogosítvány
  • gyakorlatias gondolkodásmód
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret

Előny:

  • köz- és gyermekétkeztetésben szerzett több éves vezetői tapasztalat

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • céges autó
  • étkezéstérítés
  • céges mobiltelefon

Egyéb információ:

  • rugalmas munkavégzési hely

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal az allas@tsgastro.hu email címen lehet.