Munkaügyi ügyintéző

A TS Gastro Kft munkaügyi ügyintéző munkakörbe felvételt hirdet

Feladatok:

  • Munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos ügyintézés
  • Bérszámfejtés
  • Ügyvezetők munkájának támogatása
  • Munkához kapcsolódó egyéb adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Kapcsolattartás a telephelyekkel, munkavállalókkal és a hivatalos szervekkel
  • Informatikai eszközök nyilvántartása
  • Tűz- és munkavédelmi naplók vezetésének nyomon követése

Elvárások:

  • Bérszámfejtő végzettség
  • Munkaügyi területen szerzett 1-2 éves tapasztalat
  • MS Office ismeret (Excel, Word)
  • Önállóság, jó problémamegoldó képesség
  • Terhelhetőség
  • Nagyfokú precizitás és megbízhatóság

Előny:

  • Kulcs-Soft program ismerete
  • TB ügyintézői végzettség

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Családias légkör
  • Versenyképes fizetés
  • Munkahelyi étkezés

Munkavégzés helye: Albertirsa

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal „munkaügy” jeligével az allas@tsgastro.hu e-mail címen