Marketing ügyintéző

MARKETING ÜGYINTÉZŐ

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Online és Offline marketing kampányok előkészítése, kidolgozása, lebonyolítása
  • Lakossági megrendelők felé történő kommunikációs tervek kidolgozása és megvalósítása
  • Marketing és PR kommunikációs feladatok ellátása

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK

  • Online és Offline médiában szerzett gyakorlat
  • Erős IT affinitás, Excel magas szintű ismerete
  • Kreativitás
  • Elhivatottság a munkája iránt
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Precíz, önálló, megbízható munkavégzésre való képesség
  • Jó szervezőkészség (prioritások, határidő tartása)
  • B kategóriás jogosítvány

ELŐNYT JELENT:

  • Google AdWords és Facebook kampányokban való jártasság
  • Marketing területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Utazási hozzájárulás
  • Étkezéstérítés
  • Egyéb dolgozói kedvezmény

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Albertirsa

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal az allas@tsgastro.hu email címen lehet