Légy csapatunk tagja KÖNYVELŐKÉNT!

Feladatok:
• Számlák/bejövő/, bank, házipénztár könyvelése és egyeztetése
• Analitikus nyilvántartások vezetése, ellenőrzése
• Szállító folyószámlák folyamatos egyeztetése
• Egyéb, könyveléshez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
• Kapcsolattartás társosztályokkal, partnerekkel és a telephelyek munkatársaival

Az álláshoz tartozó elvárások:
• Mérlegképes könyvelő képesítés
• Önálló, precíz munkavégzés
• Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
• Legalább 3 év szakirányú tapasztalat

Külön örülünk:
• a Progadat ügyviteli rendszer ismeretének

Amit nálunk megtalál:
• versenyképes juttatási csomag
• kiszámítható, stabil háttérrel rendelkező vállalat, mely hosszú távra tervez minden munkavállalójával
• kellemes munkahelyi légkör egy jó csapatban

Állás, munka területe(i):
• Pénzügy, Könyvelés
• Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:
• Albertirsa

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a email címen „könyvelő” pozíció megnevezéssel lehet.