Légy csapatunk tagja ÉRTÉKESÍTÉSI ÉS ÜGYFÉLKAPCSOLTI VEZETŐ pozícióban!

Főbb feladatok:

  • Meglévő partnerekkel történő kapcsolattartás (önkormányzatok, oktatási és nevelési intézmények)
  • Potenciális partnerek megkeresése
  • Piackutatások és statisztikák készítése
  • Ajánlatok előkészítése, ajánlatok utókövetése és folyamatának menedzselése
  • Egyéb értékesítési feladatok elvégzése
  • szolgáltatási szerződések elkészítése, megfogalmazása önállóan
  • jogszabályok értelmezése, alkalmazása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • B kat. jogosítvány
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Office alkalmazások (Word, Excel) magas szintű gyakorlati ismerete és használata
  • Nagyfokú diszkréció és feddhetetlenség
  • Önálló munkavégzés, problémamegoldó képesség
  • Alkalmazkodás, csapatszellem

Előny:

  • Értékesítési területen szerzett vezetői tapasztalat
  • Értékesítési és ügyfélkapcsolati területen szerzett tapasztalat
  • pénzügyi, gazdasági területen szerzett tapasztalat
  • jogi területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Fiatal, lendületes csapat
  • Kiváló munkakörülmények
  • Vezetői szintű bérezési politika
  • Munkahelyi étkezés

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Pénzügyi, Gazdasági
  • Jogi
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • A pozíció betöltéséhez lásd fentebb az állás, munka területei szektorból, 3-5 éves releváns tapasztalat