Kereskedelmi asszisztens

Feladatok:

  • Kereskedelmi vezető és a pályázati referens munkájának támogatása
  • Új partnerek megkeresése, felkutatása
  • Piackutatások és statisztikák készítése
  • Részt vesz a közbeszerzések előkészítésében
  • Részt vesz új telephelyek elindításában
  • Támogatja az új telephelyek sikeres megvalósítását szolgáló csapatmunka kialakulását és fenntartását.
  • Támogatja az új telephelyek elindításához szükséges információáramlást és az információk naprakész kezelését.
  • Alkalmazza a közbeszerzésekre vonatkozó jogszabályokat és szakmai előírásokat.
  • Megbeszélés emlékeztetők írása
  • Prezentációk készítése
  • Telefonhívások, levelezések lebonyolítása
  • Iratok szerkesztése, gépelése, megküldése
  • Iratok és dokumentációk nyilvántartásának naprakész vezetése
  • Egyéb szervezési, kapcsolattartási, adminisztrációs feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • 1-2 éves asszisztensi tapasztalat,
  • Jó megjelenés
  • Jó kommunikációs készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Office alkalmazások (Word, Excel) jó gyakorlati ismerete és használata
  • Nagyfokú diszkréció és feddhetetlenség
  • Önálló munkavégzés, problémamegoldó képesség
  • Alkalmazkodás, csapatszellem

Előny:

  • Közbeszerzési területen szerzett tapasztalat előny
  • Jogi asszisztensi felsőfokú végzettség
  • Gépírás
  • Közbeszerzési ismeretek és tapasztalatok

Amit kínálunk:

  • Fiatal, lendületes csapat
  • Kiváló munkakörülmények
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Munkahelyi étkezés
  • Utazási hozzájárulás

Munkavégzés helye: Albertirsa

Jelentkezés: Fényképes önéletrajzzal, pozíció megjelölésével az allas@tsgastro.hu email címen lehet.