FELADATOK:

  • MS Windows 2008-2012 szerverek, tartományok kialakítása és üzemeltetése
  • AD, DNS, DHCP, RDS üzemeltetése
  • Hyper-V virtualizációs megoldások és platformok napi szintű használata
  • Vállalati aktív hálózati eszközök konfigurálása, üzemeltetése

ELVÁRÁS:

  • Windows operációs rendszerek rendszergazda szintű ismerete
  • hálózati ismeretek
  • Legalább középfokú szakmai, szakirányú végzettség,
  • Magasfokú empátia és stressz tűrő képesség, udvariasság, kulturált megjelenés
  • Legalább 5 év tapasztalat kis- és középvállalati szektoban
  • B kategóriás jogosítvány

AMIT NYÚJTUNK:

  • Versenyképes fizetés
  • Mindennapos munkához szükséges laptop, telefon, autó
  • Velünk egy stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező cégcsoportban valósíthatod meg karriercéljaid.
  • Együtt ötletelünk a jövőről, helyben döntünk és közösen valóra is váltjuk.
  • Vállalatunk új technológiák elsajátítása iránt képzéseket biztosít

ELŐNY:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Utazási hajlandóság
  • Vállalkozói jogviszony