Értékesítési és ügyfélkapcsolati vezető Kollégát keresünk!

Dinamikus fejlődésünknek köszönhetően, ismét bővítjük a csapatunkat:

ÉRTÉKESÍTÉSI ÉS ÜGYFÉLKAPCSOLATI VEZETŐT KERESÜNK!

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:
• Meglévő partnerekkel történő kapcsolattartás (önkormányzatok, oktatási és nevelési intézmények)
• Potenciális partnerek megkeresése
• Piackutatások és statisztikák készítése
• Ajánlatok előkészítése, ajánlatok utókövetése és folyamatának menedzselése
• Egyéb értékesítési feladatok elvégzése

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:
• B kat. jogosítvány
• Kiváló kommunikációs készség
• Office alkalmazások (Word, Excel) magas szintű gyakorlati ismerete és használata
• Nagyfokú diszkréció és feddhetetlenség
• Önálló munkavégzés, problémamegoldó képesség
• Alkalmazkodás, csapatszellem
ELŐNY:
• Értékesítési területen szerzett vezetői tapasztalat
• Értékesítési és ügyfélkapcsolati területen szerzett tapasztalat
AMIT KÍNÁLUNK:
• Vállalati gépjármű
• Fiatal, lendületes csapat
• Kiváló munkakörülmények
• Vezetői szintű bérezési politika
• Munkahelyi étkezés

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal az allas@tsgastro.hu email címen lehet, fizetési igény megjelölésével.