Élelmiszerbiztonsági vezető

Élelmiszerbiztonsági vezetőt keresünk

Feladatok:

  • HACCP minőség biztosítási rendszer kialakítása, dokumentációk elkészítése, felügyelete, oktatása, működtetése, önellenőrzés végrehajtása
  • A vállalat minőségbiztosítási rendszerének felügyelete, szakmai támogatása.
  • ISO minőségügyi szabvány szerinti rendszer kiépítéséből, működéséből, fejlesztéséből eredő feladatok elvégzése.
  • Főző,- és tálalókonyhák látogatása, valamint az ott tapasztalt szolgáltatás minőségét javító intézkedések kidolgozása és végrehajtatása.

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • HACCP rendszer ismerete
  • Magas szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Élelmiszerhigiéniában történő jártasság
  • Minőségbiztosítás terén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Munkahelyi étkezés
  • Utazási hozzájárulás

Munkavégzés helye: a cég telephelyei.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és bérigény megjelölésével az allas@tsgastro.hu email címen lehet.