Élelmezésvezetőt keresünk jászberényi főzőkonyhánkra

Érdekel a gasztronómia világa? Egy biztos munkahelyet keresel magadnak, ahol megbecsülik a munkád, fiatalos csapatban dolgozhatsz és még fejlődni is tudsz? Van vezetői tapasztalatod? Akkor jó helyen jársz! Legyél nálunk élelmezésvezető a jászberényi konyhánkon!!

Főbb feladatok:
• Az ételek elkészítéséhez szükséges alapanyagok összeállítása, rendelése
• Napi kiszabatok készítése az élelmezésvezetési program használatával
• Napi étkezők létszámának összesítése
• Szakácsok, konyhai kisegítők irányítása
• A konyha eszközeinek időszakonkénti felmérése
• Kapcsolattartás az intézményvezetőkkel
• Hatósági előírások betartása, betartatása
• Heti és havi nyersanyagleltárak készítését

Az álláshoz tartozó elvárások:
• Szakirányú élelmezésvezetői, vagy vendéglátó ipari végzettség 10 éves közétkeztetésben szerzett gyakorlattal
• Minimum 1-3 éves szakmai tapasztalat
• Számítógépes ismeretek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
• Közétkeztetésben, vendéglátásban szerzett tapasztalat
• „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:
• Hosszú távú munkalehetőség
• Versenyképes fizetés
• Céges telefon
• Utazási hozzájárulás
• Étkezéstérítés