Társaságunk munkatársat keres DIETETIKUS pozícióba

Dinamikus növekedésünknek köszönhetően DIETETIKUS Kollégát keresünk!

FŐBB FELADATOK:

  • Üzemi konyhák részére havi étlaptervezés és tápanyagszámítás
  • Napi termelés, diétás ételkészítés felügyelete
  • Kapcsolattartás a megrendelő intézményeivel
  • Közétkeztetői dietetikai feladatok ellátása
  • Pályázatokhoz kapcsolódó étlaptervezés

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Dietetikus végzettség
  • Határozott, agilis személyiség
  • Jó kommunikációs készség
  • Gazdálkodás szemléletmód
  • „B” kategóriás jogosítvány

ELŐNYT JELENT:

  • Gyógyélelmezés területén szerzett tapasztalat
  • QuadroByte konyhai szoftver ismerete

AZ IDEÁLIS PÁLYÁZÓ:

  • Energikus, határozott, jól kezeli a stressz-helyzeteket
  • Kapcsolatteremtő és probléma-megoldó képessége kiemelkedő

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Folyamatos kihívásokkal teli, felelősségteljes munkakör
  • Versenyképes fizetés
  • Fejlődési lehetőség, karriercélok
  • Hosszú távú, stabil munkahely, megbecsülés
  • Teljes munkaidő

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Albertirsa

Fényképes önéletrajzokat „Dietetikus” jeligére az e-mail címre várjuk!