Állás

Közétkeztetéssel foglalkozó, dinamikusan fejlődő cég munkatársakat keres ÉLELMEZÉSVEZETŐ pozícióba PÉCELRE

Elmúlt évek sikereinek köszönhetően csapatunk bővülése miatt, munkatársat keresünk Élelmezésvezetői feladatok ellátására Pécelre.

Részletek

Bővítsük együtt csapatunkat, gyere hozzánk dietetikusnak!

Az elmúlt évek sikereinek köszönhetően, a szolgáltatásaink dinamikusan fejlődnek, így ismét munkatársat keresünk csapatunkba. A TS Gastro Kft. felvételt hirdet dietetikus pozícióba.

Részletek

Az elmúlt évek sikereinek köszönhetően, a szolgáltatásaink dinamikusan fejlődnek, így ismét munkatársat keresünk csapatunkba. A TS Gastro Kft. felvételt hirdet területi vezető pozícióba.

Részletek

FELADATOK: MS Windows 2008-2012 szerverek, tartományok kialakítása és üzemeltetése AD, DNS, DHCP, RDS üzemeltetése Hyper-V virtualizációs megoldások és platformok napi szintű használata Vállalati aktív hálózati eszközök konfigurálása, üzemeltetése ELVÁRÁS: Windows operációs rendszerek rendszergazda szintű ismerete hálózati ismeretek Legalább középfokú szakmai, szakirányú végzettség, Magasfokú empátia és stressz tűrő képesség, udvariasság, kulturált megjelenés Legalább 5 év tapasztalat […]

Részletek

Élelmezésvezetőt keresünk jászberényi főzőkonyhánkra

Érdekel a gasztronómia világa? Egy biztos munkahelyet keresel magadnak, ahol megbecsülik a munkád, fiatalos csapatban dolgozhatsz és még fejlődni is tudsz? Van vezetői tapasztalatod? Akkor jó helyen jársz! Legyél nálunk élelmezésvezető a jászberényi konyhánkon!!

Részletek

Szakácsot keresünk Ceglédi főzőkonyhánkra

Az elmúlt évek sikereinek köszönhetően, a szolgáltatásaink dinamikusan fejlődnek, így ismét munkatársat keresünk csapatunkba. A TS Gastro Kft. felvételt hirdet

Részletek